Samotność to bardzo duży problem i tyczy się wielu osób. Tak de facto żyje się aktualnie szybko, nie zwraca się sugestie na innych. Kilka ludzi ma wśród własnych bliskich chłopcy i dziewczęta samotne i wręcz się nie zastanowi czy potrzebna im jest jakaś pomoc. Taka znieczulica panuje wszędzie. Całkiem dobrze się tego wystrzegać i starać się, by jednakże zwrócić na innych uwagę. To nic nie kosztuje. Osoby samotne szukają wszędzie wsparcia. Internet jest w tej chwili dla nich bardzo dobrym rozwiązaniem, które pomaga w wielu problemach. Okazuje się, że bardzo chętnie spogląda się na czat video. Tam można kogoś poznać z kim się porozmawia. Na 100 procent można rozmawiać o Ci, choćby to jak będzie przebiegała rozmowa uzależniony jest od tego jak chłopcy i dziewczęta się dobiorą. Czasami rozmawia się bardzo dobrze, jakby mężczyźni i kobiety znały się pełne życie a innym razem rozmowa się nie klei. Zaraz wiać czy chłopcy i dziewczęta nadają się dla siebie czy także nie. Jeżeli nie to nieprosto, można rozmawiać z kimś innym. Rozmowa jest bardzo potrzebna. Ona posiada bardzo duże znaczenie dla każdego. Należy bardzo dużo rozmawiać, w każdej chwili starać się każdej osoby wysłuchać jak również starać się opowiadać o własnych dylematach. Jak się wszystko z siebie wyrzuci, to zdecydowanie całkiem dobrze się żyje. W pewnych sytuacjach w realu tak osoba czuje się samotna, że musi w sieci szukać. Samotność na nikogo nie wpłynie negatywnie. Czasami chłopcy i dziewczęta samotne popadają w depresje, są bardzo nieszczęśliwe. Żyje im się de fakto bardzo ciężko i okazuje się, że nie mogą sobie z niczym poradzić. Ich problemy są rzeczywiście duże, bo nie ma w życiu nic gorszego niż samotność. Jak posiada się z kim porozmawiać i spotkać, to jest bardzo miło, lepiej znosi się codzienne trudności, chorobę oraz dodatkowo inne sprawy. Z kimś zawsze raźniej. Rozmowy w sieci pomagają osobą samotnym, żeby zaczęły się czuć potrzebne. Okazuje się, że wręcz jeżeli już kontakt jest jedynie wirtualny, to i tak jest bardzo przyjemnie i posiada się świadomość, że ma się do kogo odezwać.